10536.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
38 000 HUF
102,70 EUR, 111,76 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleje: Kalapos hölgy portréja. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, hátsó üveg repedt. 47,5×30 cm