Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
75 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz második felében működött festő alkotása: Keresztelő Szent János; Mária a 12 apostollal (kétoldalas ortodox vallásos kép). Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív fa keretben, 74×59,5 cm