Szabó János (1942-): Horgász. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Vizaul... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szabo-Janos-1942-Horgasz-Olaj-farost-jelzett-Hatoldalan-Vizaulart-Alkotokozosseg-cC3~II2690032
2690032
10449
427
19000
Rufpreis:
19 000 HUF 51,35 EUR , 55,88 USD
Beschreibung: Szabó János (1942-): Horgász. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Vizaulart Alkotóközösség címkéjén feliratozott. Dekoratív, sérült fakeretben. 45x60 cm
: nagy_andras