Szabadi Katalin (1954-): Albatrosz, 2006. Olaj, fa, jelezve jobbra len... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szabadi-Katalin-1954-Albatrosz-2006-Olaj-fa-jelezve-jobbra-lent-Dekorativ-kisse-kopott-f~II2650548
2650548
10448
427
55000
Rufpreis:
55 000 HUF 148,65 EUR , 161,76 USD
Beschreibung: Szabadi Katalin (1954-): Albatrosz, 2006. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 43x43 cm.
: pk