Haranghy Jenő (1894-1951): Lovas. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátol... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Haranghy-Jeno-1894-1951-Lovas-Rezkarc-papir-jelzes-nelkul-hatoldalan-hagyateki-bely~II2729621
2729621
10179
427
Beschreibung: Haranghy Jenő (1894-1951): Lovas. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán hagyatéki bélyegzővel, üvegezett fakeretben, 8x18 cm
: pk