Hanély Antal (1824-1911): Lány virágokkal. Olaj, vászon. Jelzés nélkül... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Hanely-Antal-1824-1911-Lany-viragokkal-Olaj-vaszon-Jelzes-nelkul-Kartonra-kasirozva-~II2729186
2729186
10178
427
26000
Rufpreis:
26 000 HUF 70,27 EUR , 76,47 USD
Beschreibung: Hanély Antal (1824-1911): Lány virágokkal. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Kartonra kasírozva. Kissé sérült. 58x48 cm
: pk