Czinege Zsolt (1964-): Hegyi vízimalom. Olaj, vászon, jelzett. Dekorat... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Czinege-Zsolt-1964-Hegyi-vizimalom-Olaj-vaszon-jelzett-Dekorativ-fakeretben-45x60-cm~II2735208
2735208
10101
427
Beschreibung: Czinege Zsolt (1964-): Hegyi vízimalom. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 45x60 cm
: pk