Banksy: Migrant. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POW Pr... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Banksy-Migrant-Ofszet-litografia-papir-jelzett-a-nyomaton-POW-Printmaking-szarazpecsettel~II2735114
2735114
10038
427
Beschreibung: Banksy: Migrant. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking" szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 85/150. Lapméret:70x50 cm, / Numbered, marked
: nagy_andras