Banksy: Love rat. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POW P... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Banksy-Love-rat-Ofszet-litografia-papir-jelzett-a-nyomaton-POW-Printmakingszarazpecsettel~II2734556
2734556
10037
427
Beschreibung: Banksy: Love rat. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking"szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal. Számozott: 81/150. Képméret: 55x37 cm. Lapméret: 70x50 cm / Numbered, marked
: nagy_andras