4 000 HUF
Német népi porcelán tányér, kopott, jelzett, d: 24 cm. Közepében felirat: "Und wer des Lebens Unverstand. Mit Wehmut will geniessen Der lehne sich an eine Wand. Und strample mit den Füssen." / Aki mélabúsan akarja élvezni az élet bolondságát, az támaszkodjon a falnak, és rugdossa a lábát.