Porzellan

Zahl der Lose: 216

11178.

Rufpreis:
140 000 HUF
378,38
411,76
Meissen reggelizőkészlet. 6 személyes. 19. század. Jelzett. A cukortartó hiányzik. Tálcán minimális lepattanás. Egy desszertes tányér ragasztott.
11179.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Herendi Tertia 61 darabos étkészlet, mokkás, teás, mártásos, vegyesen, hiányokkal. Rózsákon csorbák. Jelzett.
11180.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
10
Liipola Yrjö, formatervező (1881 - 1971) Zsolnay: Kétségbeesés. Eozin mázas porcelánfajansz. Hibátlan, jelzett: Zsolnay öttornyos márkajelzés. 14 x 23 x 12 cm.
11181.

Rufpreis:
55 000 HUF
148,65
161,76
Herendi áttört nagy bonbonier, eper fogóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 19 m: 17 cm
11182.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,51
123,53
Zsolnay modern tulipán váza, eozin mázas, jelzett, kis kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 20 cm
11183.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
111,76
11184.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Herendi Bermuda reeffish - spotlight parrotfish egyedi festésű tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 22,5 cm
11185.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1976 Magyar Éremgyűjtők Egyesülete VII. Vándorgyűlése Pécs - Mohács - 1976.aug.28-29. II. (Jagelló) Lajos gemma szerű portréjával. Egyoldalas Zsolnay eozin mázas porcelán plakett d: 9 cm
11186.

1976 'Magyar Éremgyűjtők Egyesülete VII. Vándorgyűlése Pécs - Mohács - 1976.aug.28-29.' II. (Jagelló) Lajos gemma szerű portréjával. Egyoldalas Zsolnay eozin mázas porcelán plakett d: 9 cm

Rufpreis:
6 000 HUF
1984. Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984 eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 10,5 cm
11187.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Zsolnay Országos Bélyegnapi Kiállítás Budapest eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, jelzett, d: 101mm
11188.

Zsolnay "Országos Bélyegnapi Kiállítás Budapest" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, jelzett, d: 101mm

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Herendi tulipánmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm, d: 11,5 cm
11189.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF