Porzellan

Zahl der Lose: 216

Augarten virágos bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15 cm
11382.

Rufpreis:
5 000 HUF
Nagy méretű talpas kínálótál, porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m:20,5cm, d:38x29cm
11383.

Rufpreis:
6 000 HUF
10
Halas fogvájó tartó, fajansz, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, h: 15 cm
11384.

Rufpreis:
3 000 HUF
Fischer Emil porcelán tányér, jelzett, kopott d: 24 cm
11385.

Rufpreis:
3 000 HUF
Ludak, porcelán, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 11 cm
11386.

Rufpreis:
2 000 HUF
Német népi porcelán tányér, kopott, jelzett, d: 24 cm. Közepében felirat: Und wer des Lebens Unverstand. Mit Wehmut will geniessen Der lehne sich an eine Wand. Und strample mit den Füssen. / Aki mélabúsan akarja élvezni az élet bolondságát, az támaszkodjon a falnak, és rugdossa a lábát.
11387.

Német népi porcelán tányér, kopott, jelzett, d: 24 cm. Közepében felirat: "Und wer des Lebens Unverstand. Mit Wehmut will geniessen Der lehne sich an eine Wand. Und strample mit den Füssen." / Aki mélabúsan akarja élvezni az élet bolondságát, az támaszkodjon a falnak, és rugdossa a lábát.

Rufpreis:
4 000 HUF
3 darabos japán teás szett. Porcelán, cukortartó sérült. Kopott, jelzett.
11388.

Rufpreis:
4 000 HUF
Historizáló porcelán kancsó, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 22 cm
11389.

Rufpreis:
6 000 HUF
Francia kézzel festett libamájas tálca, jelzett, kopásnyomokkal, 28x15 cm
11390.

Rufpreis:
5 000 HUF
Cseh dísz urnaváza, kopott, jelzett, m: 33 cm
11391.

Rufpreis:
6 000 HUF
11392.

Rufpreis:
1 000 HUF
Hamis herendi jelzéssel, porcelán bonbonier, kopott, d: 10 cm
11393.

Rufpreis:
1 000 HUF
23

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF