KPM jelzett leveses tányér, 3 db , kézzel festett porcelán, kopásnyomo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/KPM-jelzett-leveses-tanyer-3-db-kezzel-festett-porcelan-kopasnyomokkal-lepattanassal-d-2~II2701384
2701384
11284
426
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: KPM jelzett leveses tányér, 3 db , kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, lepattanással d: 24,5 cm
: nagy_andras