Esernyős fiú jelzett német porcelán figura. Kis kopással 10 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Esernyos-fiu-jelzett-nemet-porcelan-figura-Kis-kopassal-10-cm~II2720482
2720482
11331
426
Beschreibung: Esernyős fiú jelzett német porcelán figura. Kis kopással 10 cm
: karap_norbert