11308. 426. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
6 db vegyes porcelán és kerámia tányér, közte Zsolnay, Gránit, Wedgewood. Jelzettek, vegyes állapotban, kopásnyomokkal, d: 12 - 18 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert