10563.
426. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Stilizált fej, 1969. Akvarell, kréta, papír, sérült. Feltekerve. 61x44 cm