10564.
426. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Királyi vár (Budapest). Színezett rézkarc, papír. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben. 15x20 cm