Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Ceruza, papír. Foltos, sérült. Dekor... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Noi-akt-Ceruza-papir-Foltos-serult-Dekorativ-fakeretben-52x73-c~II2718168
2718168
10567
426
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Ceruza, papír. Foltos, sérült. Dekoratív fakeretben. 52x73 cm
: pk