10566.
426. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán vízparti város. Akvarell, tus, papír. Üvegezett fakeretben. 17x22,5 cm