Olvashatatlan jelzéssel: Kártyavető nő, 1920 körül. Szén, papír. Üvege... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Kartyaveto-no-1920-korul-Szen-papir-Uvegezett-serult-faker~II2588655
2588655
10536
426
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Kártyavető nő, 1920 körül. Szén, papír. Üvegezett, sérült, fakeretben. 46x40cm
: pelikán_kristóf