10535.
426. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon, sérült keretben, hátoldalán 1931-es datálás. 34x29 cm