Salamon György (1948-): Csendélet tulipánokkal. Olaj, farost, jelezve... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Salamon-Gyorgy-1948-Csendelet-tulipanokkal-Olaj-farost-jelezve-balra-lent-hatoldalan-au~II2718305
2718305
10307
426
14000
Beschreibung: Salamon György (1948-): Csendélet tulipánokkal. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 30x30 cm
: pk