10293. 426. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
46 000 HUF
0 HUF
Reich Károly (1922-1988): Juhász báránnyal, mese illusztráció. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 21×13,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk