Reich Károly (1922-1988): A szobrász kertje IV. Ofszet, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Reich-Karoly-1922-1988-A-szobrasz-kertje-IV-Ofszet-papir-jelzett-sorszamozott-1100-30x4~II2722003
2722003
10294
426
Beschreibung: Reich Károly (1922-1988): A szobrász kertje IV. Ofszet, papír, jelzett, sorszámozott 1/100. 30x42 cm Üvegezett keretben.
: nagy_andras