Görög Rezső (1930-): Folyópart. Rézkarc, papír jelzett, üvegezett kere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gorog-Rezso-1930-Folyopart-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-25x50-cm~II2715417
2715417
10113
426
15000
Beschreibung: Görög Rezső (1930-): Folyópart. Rézkarc, papír jelzett, üvegezett keretben 25x50 cm
: pk