10111. 426. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
7 000 HUF
0 HUF
Glatz Oszkár (1872-1958): Buborékfújás (cím nélkül). Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett keretben, kisebb felületi sérüléssel / ázásnyommal, 34,5x27 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk