10037. 426. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
12 000 HUF
0 HUF
Borgó György Csaba (1950-): Kalokagathia II., 1995. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 1/27, üvegezett fakeretben, 21x21 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert