Bod László (1920-2001): Fák. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátold... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bod-Laszlo-1920-2001-Fak-Olaj-farost-jelezve-jobbra-lent-Hatoldalan-Kepcsarnok-Vallala~II2715668
2715668
10036
426
34000
Beschreibung: Bod László (1920-2001): Fák. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 80×60 cm
: pk