80 000 HUF
216,22 EUR, 235,29 USD
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet. Olaj, karton, jelzett. DekoratÃv fa keretben, 100×70 cm / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life. Oil on board, signed. Framed, 100×70 cm