Almásy Aladár (1945-): Tüdő tangó. Színezett rézkarc, papír, sorszámoz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Almasy-Aladar-1945-Tudo-tango-Szinezett-rezkarc-papir-sorszamozott-1225-jelzett-~II2719118
2719118
10001
426
11000
Rufpreis:
11 000 HUF 29,73 EUR , 32,35 USD
Beschreibung: Almásy Aladár (1945-): Tüdő tangó. Színezett rézkarc, papír, sorszámozott, 12/25, jelzett, keretben 25x20 cm
: pk