15011.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Karl Baedeker: Belgien und Holland nebst dem Großherzogtum Luxemburg. Leipzig, 1904, Karl Baedeker. Dreiundzwanzigste Auflage. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen sérüléssel, a borítón kis kopásnyomokkal.