15010.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Baedeker: Svájc útikönyv. Rengeteg térképpel. / Karl Baedekker: Schweiz tourist guide with maps and pictures. Leipzig 1920. Baedeker. Egészvászon kötésben .kopott, hozzá még 5 db térkép