1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Gaal Mózes: Magyar hősök és királyok. Kis fiának elmeséli Gaal Mózes. Mesekönyvecske IV. köt. Bp., én., Franklin. Kiadói festett, illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, laza fűzéssel, possessori bejegyzéssel.