Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 22

Awdry, Wilbert: Thomas the Tank Engine. The Classic Library. Contains all 26 original books from the Railway Series by the Rev. W. Awdry. In original box. / Thomas, a gőzmozdony. A klasszikus mesekönyv-sorozat mind a 26 kötete. Angol nyelven. Kiadói karton díszdobozban.
17316.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Altay Margit: Némy. Regény fiatal leányok számára. Bp., [1930], Pallas, 149 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
17317.

Rufpreis:
2 400 HUF
Az óriás lelke. Svájci népmesék. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Üveges Ferenc. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1986, Európa. Német, francia, rétoromán és olasz mesékkel. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17318.

Rufpreis:
1 400 HUF
Az arany kantár. Mongol mesék. Ford.: Kun Edit. Bp.,1985, Móra. Szövegközti fekete-fehér és egészoldalas színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17319.

Rufpreis:
2 000 HUF
Benedek Elek: Nagy meséskönyv. Kisújszállás, 2012, Pannon-Literatúra Kft. Vida Kata rajzaival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17320.

Rufpreis:
1 600 HUF
Fazekas Anna: Öreg néne őzikéje. Róna Emmy rajzaival. Bp., 1965, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, néhány kissé foltos lappal.
17321.

Rufpreis:
1 200 HUF
17322.

Rufpreis:
1 000 HUF
Wilhelm Hauff: Mesék./Märchen. Ford.: Szinnái Tivadar, Bernáth Istváb. Bp.,1957,Corvina. Német és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, a gerincen és a hátsó táblán kis sérülésekkel, a borítón kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
17323.

Rufpreis:
1 400 HUF
Gaal Mózes: Magyar hősök és királyok. Kis fiának elmeséli Gaal Mózes. Mesekönyvecske IV. köt. Bp., én., Franklin. Kiadói festett, illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, laza fűzéssel, possessori bejegyzéssel.
17324.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1910-1930 Ifjabb Gulliver utazása Liliputban. Kónya Zoltán rajzaival. Bp., Tolnai-ny., 16 p.
17325.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gueladyo, a nagy szerelmes. Népmesék Guineából. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Kende István. Kende István fotóival. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Loránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1964, Európa. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
17326.

Rufpreis:
1 200 HUF
17327.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF