17107.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 000 HUF
9
[Magyar Elek]: Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., 1933, Athenaeum, 510+(1) p. Kissé viseltes kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, kijáró lapokkal.