17108.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 800 HUF
25
Dely Mátyás 2 műve: Sertéstenyésztés. Harmadik kiadás.; Állatorvosi jó tanácsok. Negyedik könyv. A beteg sertés orvoslása. Bp., 1898-1876, Franklin, 118+2; 168 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, benne jegyzetlapokkal, újságcikkekkel, névbélyegzéssel.