14506.
425. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Vegyes kotta tétel: Händel: Der Messiah.; Clementi: Gradus ad parnassum.; Haydn: Die Schöpfung. [Egybekötve.] Leipzig, én., Peter. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, névbejegyzéssel (Ullmann Pál.) Benne szakadozott egyéb papírokkal, közte további egy kotta.