Musik, Noten, Instrumenten

Zahl der Lose: 14

1915 Temetési karénektár, II. basszus, Kőszeghy István mikolczi ref. tanító tulajdona. Kézzel írt füzet kottákkal. Kissé sérült borítóval, helyenként foltos.
14500.

Rufpreis:
6 000 HUF
Vötterle, Karl: Haus unterm Stern. Ein Verleger erzählt. Kassel, 1969, Bärenreiter. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban. A szerző, Karl Vötterle (1903-1975), a Bärenreiter német zenei kiadó igazgatója által DEDIKÁLT példány.
14501.

Rufpreis:
5 000 HUF
cca 1930 Seiber Mátyás (1905-1960) zeneszerző, tanár névjegykártyája. Seiber ezen időben a Frankfurti Hoch Konservatorium dzsessz tanszakának vezetőjeként működött, mely a világon elsőként nyújtott akadémiai szintű dzsessz oktatást. Korábban Kodály Zoltánnal gyűjtött népdalokat, később Angliában telepedett le. / Business card of famous Hungarian-British composer Mátyás Seiber, who also lived in Frankfurt a.M./Germany.
14502.

Rufpreis:
3 000 HUF
1939 Hubay Jenő Társaság tagsági jegy Seiberné Patay Berta zongoraművésznő, zenetanárnő nevére kiállítva. Kissé foltos, ritka!
14503.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Operaszövegkönyvek 4 kötet: Wagner: A nürnbergi mesterdalnokok, Verdi: Machbeth, Poldini: Farsangi Lakodalom, Delibes: Lakmé. Bp.,1961-1962,Zeneműkiadó. Papírkötés.
14504.

Rufpreis:
800 HUF
14505.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes kotta tétel: Händel: Der Messiah.; Clementi: Gradus ad parnassum.; Haydn: Die Schöpfung. [Egybekötve.] Leipzig, én., Peter. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, névbejegyzéssel (Ullmann Pál.) Benne szakadozott egyéb papírokkal, közte további egy kotta.
14506.

Rufpreis:
800 HUF
cca 1920-40 össz. 4 db kotta: Kész vagyok apukám, Az Orlov operett 3 felvonásban stb. Részben lapszéli szakadásokkal, sérülésekkel.
14507.

Rufpreis:
800 HUF
Proel RSM300 kottatartó állvány, fém, használatlan, újszerű állapotban, eredeti tokjában
14508.

Rufpreis:
3 000 HUF
Friedman, Myra: Buried Alive. The Biography of Janis Joplin. New York, 1973, william Morrow & Company. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
14509.

Rufpreis:
4 000 HUF
3 db Bartók Bélával kapcsolatos könyv - Balázs Béla: A kékszakállú herceg vára; A csodálatos mandarin; Bónis Ferenc: Bartók Béla. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.
14510.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Ingrid Rosell: Reflections of a world. A view of Wagners Ring world. Stockholm, 1987., Fischer & C. Angol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartonált papírkötés.
14511.

Ingrid Rosell: Reflections of a world. A view of Wagner's Ring world. Stockholm, 1987., Fischer & C. Angol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartonált papírkötés.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF