William Kidd (1796-1863) után, Westley metszése:
Orvvadász (The poacher detected), XIX. sz. eleje-közepe. Színezett rézmetszet, papír. Kisebb felületi sérüléssel. Üvegezett fakeretben. 13x10,5 cm