10921.
425. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Frederick (Fred) Vezin (1859-1933) festménye után: Regatta a Temze folyón (Regatta auf der Themse), 1910 körül. Rotációs fametszett, papír, Heuer & Kirmse metszése, jelzett a metszeten. Apró foltokkal, Üvegezett fa keretben, 16x30 cm