Stich

Zahl der Lose: 41

Carl von Linné 4 db nővény metszet. XIX. sz. 23x16 cm
10907.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
cca 1850 A szerelemnek szerencséje. jelzett színes litográfia 23x31 cm Foltos
10908.

Rufpreis:
800 HUF
cca 1850 A kútnál. Lanzedelli. jelzett szines lithogárfia 23x31 cm
10909.

Rufpreis:
800 HUF
Horváth János (1769-1835) püspök litografált képe. 15x20 cm
10910.

Rufpreis:
2 000 HUF
1900 Francia képeslap litográfia. Hozzá a kép réz nyomólemeze 12x8 cm
10911.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
10912.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Rubens után: Búcsú (La Kermesse). Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Paszpartuban. 13,5x25,5 cm
10913.

Rufpreis:
5 000 HUF
15 db reneszánsz és barokk, főként itáliai művészek (Michelangelo, Palma Vecchio, Andrea del Sarto, Giorgione, Tiepolo, Ribera) alkotásai után készült rézkarc, papír, 1900 körül. Néhányon lapszéli szakadásokkal. Lapméret: 38x27 cm.
10914.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Friedrich Stahl (1863-1940) után: A versenynél (Beim Rennen), 1900-1910 körül. Színes rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Richard Bong kiadása Dekoratív, üvegezett fa képkeretben. 33x24 cm
10915.

Rufpreis:
2 400 HUF
Pollák Zsigmond (1837-1912). Kossuth Lajos és anyja. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Megjelent: Magyarország és a Nagyvilág, 1879. Dekoratív, üvegezett fa képkeretben. 19x27,5 cm
10916.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
William French (1815-1898) metszése, Franz Pitner (1826-1892) után: Wein, Weib und Gesang, 1860 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív üvegezett fakeretben. 19x15 cm
10917.

Rufpreis:
2 400 HUF
William French (1815-1898) metszése, Carl Ferdinand Sohn (1808-1867) után: The Two Leonoras, 1850 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív fakeretben. 18,5x13 cm
10918.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF