10918.
425. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
William French (1815-1898) metszése, Carl Ferdinand Sohn (1808-1867) után: The Two Leonoras, 1850 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív fakeretben. 18,5x13 cm