Friedrich Stahl (1863-1940) után: A versenynél (Beim Rennen), 1900-1910 körül. Színes rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Richard Bong kiadása Dekoratív, üvegezett fa képkeretben. 33x24 cm