10686.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. második felében működött bolgár festő: Tavi táj, 1971. Akvarell, papír. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 57x36 cm