10685.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Lovak. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 15,5×19,5 cm