10746.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Nádas. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 12×17 cm