10747.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Ártér. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 23,5×42,5 cm