10763.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Erdei lények. Olaj, vászon, kissé foltos. Dekoratív fakeretben, 48x40 cm