10764.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Gaál Lajos: Színes táj. Olaj, karton, kartonra kasírozva. Üvegezett fakeretben, üveg repedt. 39x60 cm