10821.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. elején/közepén működött magyar festő: Virágzás az Istenhegyen. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 21x30 cm